Výhody ERP systému

Twist Inspire je propracovaný ERP systém, jehož funkce automatizují rutinní práci a přinášejí úsporu času. Propracovaný datový model poskytuje dokonalý přehled o stavu všech činností a hospodaření v podniku. Obsahuje připravená řešení pro různé typy podniků.

Úvodní menu systému Úvodní menu systému

Propracovaný analytický a funkční model

ERP systém Twist Inspire integruje a automatizuje velké množství podnikových procesů. Jeho funkce jsou zaměřeny na zvyšování efektivity a poskytování přesných informací v jednotlivých pracovních postupech.

Pokročilé zpracování dat

Prací v ERP systému je postupně vytvářena rozsáhlá databáze s historií všech podnikových informací. Speciální definiční nástroj zajišťuje snadný přístup k vybraným datům, včetně zobrazení dalších souvislostí v systému.

Uživatelsky přívětivé ovládání

Schéma obchodních operacíS Twist Inspire se Vám bude dobře pracovat. Vyniká příjemným designem a srozumitelným ovládáním. Základní navigace v systému je připravena na HTML stránkách s grafickými ikonami a popisy nabízených funkcí.

Otevřená komunikace s jinými systémy

Twist Inspire je otevřený ERP software, který bez problémů komunikuje i s jinými systémy, pomocí programovatelných XML šablon. Tyto šablony definují jednotlivé kroky při výměně dat nebo jejich sdílení.

Úpravy na míru dle přání zákazníka

Schéma účetních operací ERP systém Twist Inspire lze upravit na míru. Pro přípravu úprav využíváme naše speciální vývojové prostředí Twist Designer, které umožňuje efektivně naprogramovat úpravy systému podle individuálních potřeb zákazníka. Současně také zaručujeme údržbu všech úprav v nových verzích Twist Inspire.

Moderní technologie

Twist Inspire je profesionální ERP software nabitý nejmodernějšími technologiemi. Jedná se o aplikace typu klient-server, který pracuje nad Microsoft SQL serverem 2005 nebo 2000. Je důsledně vyvíjen jako tzv. „tenký klient - tlustý server". Všechny operace s daty probíhají výhradně na serveru, s maximálním využitím pokročilé funkčnosti Microsoft SQL serveru 2005.

Proč spolupracovat s námi

Využijte výhody a spolupracujte přímo s autory ERP systému. Známe přesně každý detail našeho produktu a jsme tedy schopni reagovat rychle a pružně na podněty a potřeby našich zákazníků.

Jaké další výhody oceníte u ERP systému Twist Inspire?

 1. Twist Inspire je český výrobek, je od základu navržen pro zdejší podmínky a legislativu; není zatížen roubováním zahraničního systému na český trh.
 2. Twist Inspire komunikuje v cizích jazycích - anglicky, německy, slovensky a italsky. Vedení zahraničních firem jej může používat bez složitého překládání a vysvětlování.
 3. Twist Inspire Vám za Vaše peníze přinese kvalitu a vlastnosti, které v dané třídě budete jen těžko hledat.
 4. Twist Inspire poroste s Vámi, je to program, který uživatelé po letech provozu nemusí měnit a také jej nemění.
 5. Twist Inspire Vám poskytne informace, které opravdu potřebujete pro běžný provoz i pro strategické řízení firmy. Snadno si vyberete z obrovského množství dat, které Inspire obsahuje, a výsledek si zobrazíte v podobě, která Vám vyhovuje.
 6. S Twist Inspire můžete pracovat přes Internet, nemusíte sedět v kanceláři s místní sítí. S firemními daty můžete pracovat na pobočce, doma, v kavárně, v hotelu
 7. Správa Twist Inspire je jednoduchá. Způsob instalace a údržba, stejně jako přenos dat na jiný server nebude problémem pro Vašeho IT pracovníka.
 8. Přečtěte si více o našich jednotlivých službách a podívejte se, proč zvolit spolupráci s námi. Rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz a především - připravíme pro vás řešení na míru.

Zajímá vás, jaké moduly Twist Inspire jsme schopni implementovat do vašeho podnikového informačního systému? Přečtěte si, jakým firmám umíme ERP systém přízpůsobit na míru a jaké technické požadavky systém má.

Poptávkový formulář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné


Ke stažení

Vybíráme z referencí

 • Glatzová & Co., s.r.o.
 • Specialtours
 • AZ Flex
 • Kratoska
 • REKG
 • Autoglass AUTOSKLO

všechny reference

Řekli o nás

 • Naše společnost, MEIBES s.r.o., zavedla informační systém Twist na podzim 2005. Twist Inspire nás zaujal na první pohled svou komplexností, provázaností a zároveň jednoduchostí, která se potvrdila během prvních měsíců ve všech odděleních naší firmy. Dodavatel systému, společnost BEEP, nám následně velmi úspěšně zpracovala několik modulů specifických pro tok našich obchodních, výrobních a servisních informací. Zde jsem musel ocenit schopnost pracovníků firmy BEEP analyzovat naše požadavky a dát jim konkrétní a přehledný rozměr v jednotlivých softwarových modulech. Po dvou letech provozu nám systém Twist Inspire poskytuje vynikající základnu našeho podnikání.

  Ing. Zdeněk Kratochvíl, ředitel Meibes, s.r.o.